03 dzisiaj nowy rok szkolny, a tu krowy w roli głównej :)

Hej :) Parę dni temu wróciłam z urlopu, a gdzie byłam?! Na łonie natury, a konkretnie w Bieszczadach. Nabrałam dużo sił do nauki i pracy w wolnym czasie, a więc teraz DO DZIEŁA! Niedługo tutaj dodam jesienne dodatki, przepełnione kolorami, ach tak! Brakowało mi tego. Będzie prosto, pięknie i minimalistyczne. Więcej nie zdradzę, a po co?! ;) Jeszcze przed wyjazdem namalowałam na drewnianej bransoletce krowiasty motyw z zeszytu, robiłam ją przez 3 tygodnie. Zmobilizowałam się i zrobiłam. A teraz pokażę efekt pracy:
Jestem z niej dumna, to mój debiut w malowaniu bransoletek, a już myślę o dalszych pracach! Ech! Tą bransoletkę można kupić u mnie za całe 20 zł (plus 5 zł przesyłka). Może niedługo ją wstawię na allegro, kto wie. Wtedy dam linka do strony.
Dzisiaj, jak wiadomo zaczyna się nowy rok szkolny. Przyznam się, że na początku wakacji chciałam już iść do 1 klasy liceum, a dzisiaj muszę już z przymusu ;) :D
(kolczyki frywolitki zielone, długie. kolczyki frywolitki z cieniowanej nitki, w środku wsadzona ciepła kulka filcowa)

Na początek roku szkolnego życzę wszystkim: dobrych ocen przez całe 10 miesięcy! Musimy wytrzymać ! :P

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna ta krowiasta bransoleta, kolczyki tez cudne. Rok szkolny się zaczął no cóż tak to już jest. Mnie się edukacja zacznie dopiero w październiku. Przyznam się,że mam pietra 3maj za mnie kciuki. Tobie życzę powodzenia na cały szkolny rok

    OdpowiedzUsuń
  2. What I have often told men and women is that while looking for a good on the net electronics retail outlet, there are a few components that you have to think about. First and foremost, you want to make sure to discover a reputable along with reliable retailer that has received great testimonials and scores from other shoppers and business sector leaders. This will make certain you are getting along with a well-known store that gives good service and help to the patrons. Many thanks for sharing your thinking on this blog site.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP