48 maleńkie stópki chodzą po gorącym piachu...

...i witają wakacje! ;)

Wreszcie mogę odetchnąć z ulgą, bo mam świadectwo z czerwonym paskiem :D Wiem, że to tylko ,,pasek'' i trzeba mieć coś w głowie - ja mam ;D Dobra, wrócę do tematu dzisiejszej notki. Mam kolejne kolczyki :D Tym razem dla mnie od babci ^^ bez okazji, a może z okazji zbliżających się moich urodzin? :P

Są przepiękne, turkusowe i długie, czyli w moim guście ;) Widzicie tu małe stópki? Bo ja tak! ^^ Dziękuję jeszcze raz, babciu :*A moje turkusiki są w trakcie robienia, a na arbuzy musicie poczekać, bo nie przyszedł sutasz. Wrrr, może przyjdzie w piątek. I nie mam wyjścia - muszę skończyć turkusy :D To jest jakiś znak!

Pozdrawiam cieplutko! ;*

3 komentarze:

 1. Anonimowy22:44

  Sliczne !!!! i kojarzą mi się ze stopkami co chodzą po gwiezdzistym niebie... ajaj....

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, kolor jest cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne. Bardzo lubię ten kolor.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP