91 Fotorelacja z Latających Targów.


Dzień 28 stycznia 2012 roku.Słonecznie, lecz mroźno. Niektórzy w sobotę leniuchują, śpią do późnej godziny, ale my - twórcy - od rana szykowaliśmy się do kolejnych targów, które się odbywały dzisiaj w godzinach 13-15 w Lublinie przy ul. Dolnej Panny Marii 3. Wielu wystawców zaprezentowało swoje wyroby. Były różne techniki. Mraugorzata pokazała nam przepiękną biżuterię z koralików, ona to dopiero ma talent w rękach! :) Maskoty Malugi cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ produkuje maskotki dla wielbicieli kotów, kocurów...ach, słodkie! Zaś Pani Marzena przyniosła swoją garstkę twórczości, którą bardzo podziwiam. Po co ja wymieniam? Było przecież tyle uzdolnionych artystów, wszystko było cudowne. 
Nie przyszedłeś? Nic straconego! ;) Mam dobrą wiadomość, że chyba kolejne spotkanie odbędzie się już 25 lutego br. Przyjdź, pooglądaj i zrób sobie lub komuś prezent!

Wiadomość z ostatniej chwili: 
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/28-stycznia-2012-g2145/6338967

Wchodźcie! :D

5 komentarze:

 1. Miałaś swoje stoisko. Gratuluje!!!
  Ładnie się prezentuje. Szkoda, że mam daleko do Lublina.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko wygląda pięknie i kolorowo, szkoda że mam daleko do Lublina. Chętnie zobaczyła bym te śliczności na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurcze ile cudowności na metrze kwadratowym!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że mieszkam tak daleko, bo na pewno nie opuściłabym tego wydarzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. I will right away grab your rss as I can not find your email subscription link or newsletter service. Do you have any? Please let me know so that I could subscribe. Thanks.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP