158 Dostojna czerń.

Haft sutasz: kolczyki, koraliki szklane, TOHO, Swarovski, półfabrykaty srebrne próby 925, z tyłu obszyte czarnym filcem, widnieje literka L..

Uff, w końcu mogę pokazać te kolczyki, bo zostały już podarowane! Były robione na prezent "gwiazdkowy" dla pewnej pani ;) Musiały być długie, eleganckie, dostojne, czarne, z odrobiną granatu. Najważniejsze, spodobały się i od razu zostały nałożone na uszy :) Hm, mi się też bardzo podobają i aż nabrałam ochoty, aby wykonać podobne, zmieniając szczegóły i w innym kolorku. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. A teraz idę cieszyć się dłuuuugim weekendem, kończąc "Ferdydurke". Mmm.

Bye, L.
 

2 komentarze:

  1. Anonimowy19:02

    No tak dostojne i profeska, że aż dech zapiera!!!!! cudne......

    OdpowiedzUsuń
  2. jak miło popatrzeć na to, jak rozwijają się Twoje sutaszowe umiejętności :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP