163 Diep see.

Bransoletka szydełkowo-koralikowa: koraliki szklane, półfabrykaty antyczne. Zdjęcie autorstwa ILOKO.PL.

Wielokrotnie wspominałam o tym, że w tym okresie, kiedy za oknem szaleje śnieg z deszczem lubię przenieś się w ciepłe krainy. I tym razem nie będzie inaczej, bo teraz przeniesiemy się na wyspy... Malediwy! O tak! Lazurowa woda, drinki z palemką... ach, marzenie! No dobra, spadamy na ziemię - dzisiaj prezentuję Wam na szybko bransoletkę i zmykam :)

Jeśli masz zbędną 1zł (z VATEM) na koncie, to chciałabym poprosić o głosy poprzez SMS o TREŚCI:  G00145 na NUMER: 7122. Więcej szczegółów na: http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/-b-zwariowane-b-portfolio-ludozerny-jewellery-sout,st,blog.html. Dziękuję.

4 komentarze:

  1. Cudna :) piękne kolory :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy17:39

    ślicznie dobrane kolorki, czuje się bryzę... takie perfekcyjne są Twoje cudeńka!!!!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP