213 Praca wre nad WOŚP 2014! :)Hej! :) W końcu dzisiaj znalazłam czas, by coś Wam skrobnąć i dać znać, że jeszcze żyję :D Jak na studiach? A no, jakoś lecą te dni jak szalone :D Już jestem po pierwszych wykładach i ćwiczeniach, a nie zapomniałam, jeszcze został wykład z Linuxa. Większość przedmiotów mi się podoba, jednakże widzę, że architektura systemów będzie nudna i...trudna :D ale zobaczymy, co dalej będzie na niej.
Wracając do głównego tematu postu -
jak wiecie, w tamtym roku bardzo żałowałam, że nie wzięłam w żadnym projekcie Biżuteryjek dla WOŚP, ponieważ uwielbiam pomagać innym. Dlatego teraz, bez wahania, zgłosiłam się do jednego z nich, a mianowicie do Gorsetu SuperNova. I oto moje elementy oraz pamiątkowa karteczka ->


3 komentarze:

 1. Zapowiada się kolejne dzieło sztuki!
  Udanego weekendu!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:26

  I tak dalej trzymaj!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no data backup. Do you have any solutions to protect against hackers?

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP