225 Podsumowanie zmagań Biżuteryjek ;-)


                                                                                         Zdjęcie z http://bizuteryjkidlawosp.pl/Dopiero dzisiaj ochłonęłam po wośpowych emocjach, śledzeniu z wypiekami na twarzy aukcji przez cały czas przez ostatni tydzień. To był szalony, bardzo intensywny, ale owocujący w nowe znajomości czas. Po raz pierwszy uczestniczyłam w akcji "Biżuteryjek dla WOŚP" i nie żałuję, wręcz przeciwnie jestem naładowana optymistyczną energią :) Było warto! Bo Biżuteryjki są jak nałóg! Szkoda, że już po..., ale jeszcze raz spójrzmy na te niektóre piękne projekty przygotowane przez ponad 400 zwariowanych kobiet:

2 247,22 zł
2 026 zł
5 100 zł
 2 125 zł
2 550 zł
980 zł
Iiii... wiem jedno, na pewno następnym razem wezmę udział w kilku projektach! :) 

2 komentarze:

  1. Wow..niezla sumka. Gratuluje! A projekty przecudne. Z pewnoscia satysfakcja jest wielka po takiej zakonczonej sukcesem akcji. Oby tak dalej.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. My spouse and i felt so excited that Peter could conclude his investigations through the entire ideas he received when using the web site. It's not at all simplistic to just happen to be handing out information which often people today may have been selling. And we all recognize we have the writer to give thanks to for that. These explanations you have made, the simple web site menu, the friendships you will make it easier to engender - it's got everything great, and it's really letting our son and the family know that the theme is entertaining, which is tremendously important. Thank you for all the pieces!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP