234 The Secret Garden.

Haft sutasz: opaska, kryształy  Swarovskiego, taśma cyrkoniowa, koraliki TOHO, czarne różyczki.


Pamiętam, gdy byłam małym dzieckiem jedną z moich ulubionych książek była właśnie "Tajemniczy ogród". Zawsze wydawało mi się, że tam zostanę wśród pięknych kwiatów :) Ach, muszę przyznać - to była piękna bajka ;-) Rozmarzyłam się, a teraz wracamy do rzeczywistości. A więc, po dłuższej mojej nieobecności spowodowaną znów nauką, chciałam Wam dzisiaj pokazać opaskę, która powstała pod wpływem chwili, a mianowicie po zobaczeniu czarnych, szerokich opasek na dnie szafki :) Dodatkowo, gdy moja babcia przyniosła mi te czarne różyczki, to miałam kompletny zarys opaski! I tak ona powstała... podoba Wam się? :) 

2 komentarze:

  1. Anonimowy21:53

    ależ cudna, wiosna, marzenia,itd Super!!!!,super!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. baaardzo mi się podoba

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP