237 Gold Vintage Rose.

Haft sutasz: kolczyki, kryształy Swarovskiego, koraliki TOHO, sztyfty kuleczki srebrne pr. 925 pozłacane.

Gdy ujrzałam na jednej z aukcji sprzedawcy na allegro kryształy Swarovskiego rivoli w odcieniu Vintage Rose, zamarłam z zachwytu i już wtedy wiedziałam, z jakim kolorem sutaszu je połączę...no i padło na dość niespotykany odcień złotego sutaszu  z Bukowca! :) Dlaczego niespotykany? Ponieważ bardzo, bardzo rzadko bywa na salonach (czyt.w sklepach internetowych) i ciężko go trafić, jednakże co jakiś czas pojawia się w sklepie Bukowcu.

Dzisiaj, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia - zdrowych, pogodnych Świąt oraz żeby uśmiech Was nie opuszczał przez okrągły rok! :) I... mnóstwo inspirujących pomysłów na co dzień :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP