238 Mint love.


Haft sutasz: kolczyki, kryształy Swarovskiego, koraliki TOHO, szklane koraliki, bigle srebrne pr. 925.

Hej, wszystkim po długiej mojej nieobecności. Zdecydowanie za szybko zleciał ten czas, zanim się obejrzałam, że dawno tu mnie nie było. Zaraz po świętach wielkanocnych rzuciłam się w wir nauki (projekty grupowe itd.), a potem nadszedł czas sesji, która u mnie zawsze zaczyna się wcześniej, niż na innych uczelniach i tak to zleciało :) Wczoraj prawdopodobnie pisałam ostatni egzamin, poprawkowy, z algorytmów. Dopiero za tydzień okaże się, czy zdałam :) Mam nadzieję, że tak, i tym sposobem skończę I rok studiów. Wow! ;) 

Natomiast przechodząc do setna postu chciałam Wam pokazać kolczyki z kolekcji letniej, które ilustrują moją fascynację do jasnych barw, a szczególnie do mięty. Prawdę mówiąc, to ja miętę też bardzo preferuję jako dodatek do wszelkich potraw oraz napoi - lodów, mrożonej kawy... Ach, ta mięta! :)


1 komentarze:

  1. Anonimowy21:15

    Zapowiada się super!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP