240 Znak nieskończoności.


 Haft sutasz: kolczyki, turkus, koraliki szklane TOHO, kuleczki srebrne pr.925 pozłacane.


Hej! :)
Dzisiaj znów będzie krótko i na temat, ponieważ szkoda każdej chwili, kiedy są wakacje. Niestety lato jest za krótkie, więc dlatego w tym roku postanowiłam, że tegoroczne lato będzie przepełnione różnymi wyjazdami. Zobaczymy, co wyjdzie z tego planu! :) A tymczasem zapowiadam, że na jesieni szykuje się kilka zmian, ale dowiecie się o nich dopiero we wrześniu. Tyle powiem, że tworzę kolekcję jesienną, której premiera będzie na początku jesieni.
Pora coś opowiedzieć o dzisiejszym kolczykach. Powstały przez przypadek, kiedy robiłam "Mint Love" z 238 postu. Po prostu pomyślałam i zrobiłam :P Proste. Znak nieskończoności. Co by było, gdyby wakacje byłyby czasem nieskończoności? :) Marzenie!

Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem! :)

2 komentarze:

  1. Anonimowy17:51

    i to jest to na piękne lato -piękne kolczyki:)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP