241 Light pink & grey.

Haft sutasz: opaska, kryształ Swarovskiego, opal, perełki i mnóstwo mieniących się koralików TOHO.

Po dłuższej przerwie wracamy do pisania (regularnych?) postów i obiecujemy, że znajdziemy choć 5 minut na skrobnięcie tutaj co tydzień ;-) Dlaczego nas tak długo nie było? A no, to wszystko przez wakacyjne wojaże, przygotowywaną kolekcję jesienną, staż, który odbywa Ludożerna do połowy października i przez masę innych rzeczy, których wymienianie tutaj by wiele czasu zajęło.
Pewnie jesteście ciekawi, gdzie podróżowałyśmy i gdzie będziemy, a więc, może to nie są wielkie eskapady, ale byłyśmy najpierw w Warszawie całe dwa dni, potem pokąpałyśmy się w jeziorze, a jutro już wyruszamy do Bukowiny Tatrzańskiej, by zrelaksować się w termach i nabrać dużo energii na ten najbliższy okres :) Oj, nie możemy się tego doczekać. Na sam koniec, na zaledwie kilka dni, zostawiłyśmy sobie Paryż, ale to dopiero w październiku! :) Ajć!

A teraz kilka słów o powyższej opasce, powstała ona z myślą o trendach tegorocznej jesieni. W tym roku króluje szarość w różnych tonacjach, total looki i już zakochałyśmy się w tym kolorze bez pamięci. Najbardziej preferujemy połączenie z jasnym różem, jak widać wyżej, ale także z czerwienią, kobaltem itp. Zobaczycie wkrótce, a tymczasem żegnamy Was, by spakować się i jutro wyjechać :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP