244 Greece.

Haft sutasz: kolczyki, ceramiczne pastylki, koraliki TOHO, koraliki fasetowane, koraliki szklane, perełki szklane, antyalergiczne ozdobne sztyfty.
Witamy wszystkich o tak wspaniałej porze! :)
Dzisiejszym postem jeszcze wracamy dosłownie na chwilkę do wakacji, które tak niedawno się skończyły i były naprawdę gorące w porównaniu z poprzednimi latami, kiedy deszcz i słońce walczyło o miejsce tam na górze ;-) Wracając do tematu, kolczyki powstały na początku wakacji. W kwietniu, bądź w maju, kiedy dostrzegłyśmy na www.kadoro.pl te ceramiczne pastylki, które mają fakturkę jak morze (takie mamy skojarzenie, gdy na nie patrzymy), to od razu wiedziałyśmy, że gdzieś na pewno je użyjemy! :) 
No i w końcu powstały na początku wakacji, ale dopiero teraz zostały sfotografowane i dlatego też wchodzą do kolekcji jesiennej jako ostatni powiew lata... 

Ściskamy i wysyłamy gorące buziaki o tej porze! :)

4 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP