246 Black onyx and colorful Swarovski.


Haft sutasz: kolczyki, kuleczki fasetowane z onyksu, wielokolorowe kryształki Swarovskiego, koraliki TOHO, antyalergiczne ozdobne bigle.

Hej! :)

Nadal pozostajemy w temacie ponadczasowej czerni, czyli dzisiaj kolejna propozycja do noszenia zarówno podczas dnia, jak i nocy :) Tym razem to są małe, a jakże eleganckie kolczyki z odrobiną pieprzu w postaci wielokolorowych kryształków Swarovskiego. Jednak ajważniejszymi koralikami tutaj są kuleczki wykonane z onyksu, które namierzyłyśmy wśród różnych innych drobiazgów na Skarbach Natury, gdzie kupujemy dość od dawna! :) Szczerze, polecamy ten sklep, który codziennie proponuje w swoim asortymencie bardzo ciekawe, o doskonałej jakości półprodukty (minerały, sutasz, półfabrykaty itd.). Do jego zalet jeszcze dochodzi szybka, niemalże ekspresowa, przesyłka :) Wracając do tematu kolczyków - aby nadać im wyjątkowości dodałyśmy na koniec ozdobne bigle. 
I jak, podobają się Wam w tak przedstawionej formie? :)

Pewnie już macie dość czerni, dlatego obiecujemy, że w następnym poście zawita trochę koloru! ;)

Pozdrawiamy i życzymy udanego tygodnia! :*

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP