247 Violeta cinza.


Haft sutasz: kolczyki, bryłki labradorytu, kryształy Swarovskiego, szklane perły, koraliki TOHO, półfabrykaty srebrne próby 925.
Witamy wszystkich w ten piątkowy wieczór! :)

Dzisiaj zdjęcia kolczyków, które nie miały premiery nigdzie indziej wcześniej, nie dodawałyśmy ich nawet na Insta, ani na facebook' u. Te kolczyki z pozoru mogą się wydawać trudne w uszyciu, ale tak naprawdę to jest najłatwiejszy wzór w technice sutaszu. Są smukłe, szykowne w formie, eleganckie - to, co tygryski lubią najbardziej :) Dlatego powstanie na podstawie tego wzoru jeszcze kilka par kolczyków w różnych wersjach kolorystycznych. Na pewno powstanie czarna wersja na dniach, gdy skończymy pozostałe ;-) Ach! :)

Jeszcze raz spójrzmy na te kolczyki, tylko z innej perspektywy :)
 

1 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP