250 Modern coral.

Haft sutasz: kolczyki, kule o kolorze hematytowym, hematyt, dyndadełka onyx, koraliki TOHO, bigle srebrne pr.925.

Hi! :)
Halo, halo, jeszcze ktoś tu zagląda? 
Dawno tutaj się nie meldowałyśmy, to fakt! 
I już to nadrabiamy kolejnymi kolczykami z drugiej partii kolekcji jesienno-zimowej, która niebawem zawita w progach www.iloko.pl (pierwsza już jest dostępna! :)). Dzisiaj zdecydowałyśmy się dodać kolczyki wykonane zaledwie parę dni temu i do których użyłyśmy półfabrykaty aż z 5 sklepów - kulki w kolorze hematytowym dostałyśmy w gratisie od Royal-Stone, onyksowe dyndadełka zakupiłyśmy w Skarbach Natury, TOHO zdobyłyśmy u Royal-Stone i również u Beading.pl, sutasz zamówiłyśmy częściowo w Bukowcu i Skarbach, wcześniej wymienionych [...]. Tak można by wymieniać w nieskończoność! :) A i zapomniałyśmy dodać, że początkowo te kolczyki miały w ogóle inaczej wyglądać, ale efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. I to najbardziej uwielbiamy w sutaszu - jego nieprzewidywalność :)

www.ludozerna.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP