252 Flowers Ornaments.

Haft sutasz: kolczyki, ozdobne guziki, opale, koraliki szklane, TOHO, bigle srebro pr.925.

Hej, wszystkim! :) Znikamy i pojawiamy się co jakiś czas, dlatego dzisiaj, pomiędzy nauką do statystyki, rozwoju osobistego i zawodowego, a pisaniem eseju na socjologię, postanowiłyśmy wstawić posta, ponieważ grudzień zapowiada się bardziej pracowity, niż listopad, więc nawet nie będziemy mogły odetchnąć pisząc kolejnego wpisu. Będzie pracowicie! :) Ale na szczęście zaraz święta i (chyba) zasłużony odpoczynek wśród bliskich.

Wracając do kolczyków, które kojarzą nam się bardzo z Japonią. A z czym konkretniej? Z kwiatem kwitnącej wiśni i tymi ornamentami na guzikach, oczywiście! Zawsze marzyłyśmy i będziemy marzyć o wyprawie do tego kraju. Chciałybyśmy zobaczyć japońskie krajobrazy, poznać tamtejsze tradycje i w ogóle! To było coś! :) 

Miłego weekendu wszystkim, mimo, że jego połowa już minęła? Kiedy to minęło, pytamy?! :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP