253 Romantic surprise.

Haft sutasz: kolczyki, perła słodkowodna, kryształki Swarovski, koraliki TOHO, ametyst, bigle ze srebra próby 925.

Hej! :) Pewnie jeszcze spędzacie ten czas przy stole, jedząc i śmiejąc się razem z waszymi rodzinami, kiedy my opublikujemy ten post z kolczykami, które są wyjątkowe dla nas. Będziecie mieli, co czytać później. Wracając - powstały one pod wpływem "miłości dawania prezentów". Może wiecie albo i nie, uwielbiamy obdarowywać różne osoby drobiazgami powstałymi z miłości i głęboko z serduszka. Lubimy, jak te osoby się cieszą i dlatego, co roku, staramy się się wysyłać jedną paczuszkę do wybranej osóbki :) Chyba ta praktyka stanie się naszą coroczną tradycją. 
A więc, w tym roku paczka poleciała do Kasi, która nas od początku oczarowała swoim optymizmem na życie.. między innymi :) Jeśli jej nie znacie, to ją krótko przedstawimy. To prawdziwa artystka, tworzy prawdziwe cuda fotograficzne. Zapraszamy do zapoznania się z jej portfolio. Naprawdę warto! :) 
Ależ się rozgadałyśmy, więc czas na więcej zdjęć :) 

 
Pozdrawiamy i życzymy miłego leniuchowania! :)

1 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP