254 Sensita.

Haft sutasz: kolczyki, perły Seashell, kulki z opalu, koraliki TOHO w różnych odcieniach, kryształki Fire Polish i Swarovskiego, bigle srebrne pr. 925, spód podszyty beżowym mięciutkim zamszem.

Sensita, czyli romantyczne klimaty wracają do łask ponownie ... i my również przybywamy z powrotem tutaj po wielu miesiącach naszej nieobecności :) Nie będziemy się tłumaczyć, czym było to spowodowane, ponieważ myślimy, że wiecie lub się domyślacie. Czujemy, że to jest ten czas, aby znów wrócić do systematycznego publikowania propozycji biżuteryjnych w o wiele lepszej rozdzielczości zdjęć na blogu, niż tylko dodawania ich na bieżąco na innych portalach społecznościowych, czyli Facebook i Instagram. Na początek naszego "powrotu" postanowiłyśmy dodać powyższe kolczyki, które w tym wzorze od razu powstały jako drugie, po tych (kliknij mnie), zamówionych przez pewną panią :) Powiemy szczerze, że mocno nas uzależnił ten wzór, ponieważ robimy już trzecią parę, tylko że w kolorze szmaragdowym i z lekkimi modyfikacjami. Możecie je zobaczyć na naszym Instagramie w trakcie tworzenia.

Buziaki! :*


1 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP