262 Byzantium simple!

Haft sutasz: opaska, kryształy Swarovskiego, koraliki TOHO, taśma cyrkoniowa Preciosa, kryształki Fire Polish.

 Witamy! 

Dzisiaj dla odmiany, żeby nie było zbyt mdło, ani romantycznie, dodajemy zdjęcia opaski przepełnionej kryształami Swarovskiego. Były one dodane w takiej ilości, aby ona sprawiała wrażenie wręcz królewskiego dodatku, które idealnie pasuje na jakiś bal. Nie wiemy, czy pamiętacie, ale ta opaska również wzięła udział w sesji Pauliny Siwiec. Z pewnością, przy jakimś jesiennym wieczorze, ją dodamy. Myślimy, że będzie idealnym umilaczem przy gorącym kubku herbaty z świeżymi malinami, czy też kakaem.

Koniec ględzenia! :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które prezentują opaskę z różnych perspektyw.Pozdrawiamy i spokojnej nocy! :)

1 komentarze:

  1. nie tylko elegancko ale i apetycznie wygląda..Super!!!1

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP