263 Zniewalająca sesja Pauliny Siwiec.


 Hejka! :)
Idąc za ciosem publikujemy dzisiaj obiecaną sesję, w której wystąpiły opaski z dwóch poprzednich postów. Zajawki zdjęć mogliście widzieć i podziwiać na naszym fanpage, które zresztą ciepło przyjęliście, z czego bardzo się cieszymy razem z Pauliną. Pomysł na nią zrodził się na początku lipca, ale z powodu różnych wyjazdów mogłyśmy zrealizować zdjęcia dopiero w połowie sierpnia. Tak, kiedy żar lał się z nieba! :) 
Przed sesją musiałyśmy dogadać szczegóły takie, jak modelki, sukienki itp.. Nasze rozmowy niekiedy trwały do późnych godzin nocnych! :) :D :P 
Ale koniec końców efekt nam bardzo się podoba. 
Dziękujemy serdecznie Tobie, Paulino, bo bez Ciebie nie powstałaby ta sesja :) :) i mamy nadzieję na kolejną świetną współpracę z Tobą w przyszłości.
********
dress: Ana Louise
 
...i zdjęcie z tego samego dnia, co dostałyśmy fotki, wyróżnienie na MaxModels:


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP