265 TREND ON THE ORIENTALISM.

Haft sutasz: kolczyki, masa perłowa, koraliki szklane, kryształki Fire Polish, koraliki TOHO, koraliki Dagger, bigle srebrne pr. 925 pozłacane.

Hej! Już na wybiegach, na sezon wiosna-lato 2016 widać, jakie tendencje będą panować w przyszłym roku. Na pierwszym miejscu widać, że wśród innych trendów będzie królować zdecydowanie orient, który zainspirował wielu projektantów do stworzenia swoich kolekcji, szczególnie na Fashion Week Milano. Dlaczego o tym mówimy właśnie teraz? Ponieważ zawsze miałyśmy słabość do niego i w tym roku podczas wakacji oraz robieniem kolekcji jesiennej wykonałyśmy te kolczyki z dzisiejszego postu. Będą pasować zarówno na teraźniejszą aurę jako poprawiacz humoru, jak i na przyszłe lato. :)
 Już niebawem na sklepie www.iloko.pl

Pozdrawiamy i życzymy wspaniałego tygodnia! :*  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP