266 From the depths, or headband.

Haft sutasz: opaska, szklany kryształ, perły, koraliki TOHO, koraliki Fire Polish.

Hejka! Póki rok akademicki rozpoczął się mniej intensywnie niż zazwyczaj, wykorzystamy ten wolny czas na zamieszczenie kolejnego posta :) Dopiero się rozkręca! A zatem dzisiaj Wam pokażemy opaskę z najnowszej kolekcji, która niedługo trafi na www.iloko.pl. a następnie w łapki jednej z Was. Zainspirował nas do stworzenia tej ozdoby właśnie ten szklany kryształek, który ot tak kupiłyśmy na Royal-Stone z myślą, że kiedyś się na pewno przyda - na zdjęciu produktowym wyglądał niby taki zwykły, ponieważ jest cały turkusowy, ale na żywo onieśmiela swoim granatowym połyskiem - w połączeniu z sutaszem granatowym i czarnym wygląda wspaniale! :) 

 

1 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP