267 Fuschia Electric!

Haft sutasz: kolczyki, kryształy Swarovskiego, kryształki, koraliki szklane, koraliki TOHO.

Od razu, gdy obejrzałyśmy najnowszy pokaz Haute Couture Giorgia Armaniego na sezon jesień-zima 2015/16, wiedziałyśmy, że to będzie nasz ulubiony pokaz do tej pory, a przecież trochę ich było w tym okresie. Miał to wszystko, co uwielbiamy - tę magię wyjątkowości pokazu, nutkę tajemniczych kolorów, które ze sobą idealnie współpracują, tworząc bardzo spójny zestaw. Może to nie był zaskakujący dobór kolorów, ale my lubimy, kiedy projektanci używają bezpiecznych połączeń, a nie decydują się na takie barwy, które na co dzień się gryzą i nie zawsze pasują każdemu. Zrobił na nas piorunujące wrażenie, po prostu majstersztyk. Wiedziałyśmy również, że musimy wykonać kolczyki w tym zestawie kolorystycznym, czyli w czerni, fuksji, szarości z nutką elektryzującego niebieskiego i po kilku dniach powstały :) Uważamy, że czasem fajnie odnaleźć inspirację w pokazach mody :)

 Giorgio Armani Privé Fall 2015 Haute Couture

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP