269 Boho carmel!

Haft sutasz: kolczyki, kaboszony agatu, kulki agatu turitella, koraliki Fire Polish i Dagger, perły i kryształki Swarovski, koraliki TOHO, bigle srebrne pr. 925.

Styl Boho niemalże opanował wszystkie obszary życia i w końcu nas też musiał dopaść, jakby nie inaczej! Dzisiaj pokazujemy Wam efekty tego opętania w postaci bardzo długich kolczyków, które mierzą aż 17 cm, oczywiście z biglem ;-) Dzisiaj, gdy obrabiałyśmy rano zdjęcia, to miałyśmy spory problem z wyborem kilku fotografii, ponieważ wszystkie, które zrobiłyśmy, miały to coś w sobie. Ale w końcu wyselekcjonowałyśmy aż pięć!
Nie przedłużając, zapraszamy do obejrzenia ujęć :)

 

1 komentarze:

  1. Wspaniałe są te kolczyki!! Mają "to coś" w sobie.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP