271 The Black Lace.

Haft sutasz: kolczyki, hematyt, kryształki Swarovskiego, koraliki TOHO, koraliki szklane, bigle srebrne pr.925, spód obszyty koralikami.

Witamy! Dzisiaj Wam pokażemy Czarną Koronkę - czyli kolczyki, z którymi ostatnio walczyłyśmy. Stoczyłyśmy walkę z obszywaniem spodu koralikami, ale dzięki pomocy dziewczyn z pewnej grupy sutaszowej poszło szybko i gładko! :) Pewnie to czytacie, więc DZIĘKI! A wracając do kolczyków, to razem z poprzednimi, które Wam pokazywałyśmy, niedługo trafią do sprzedaży w sklepie www.iloko.pl, zatem wypatrujcie nowej dostawy sutaszu! 

Pozdrawiamy!
 PS. Trzymajcie za nas kciuki w środę-piątek, ponieważ chyba szykuje się nam kolejny egzamin ;-)

1 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP