272 Bird of Paradise.

Haft sutasz: kolczyki, kaboszony, krople i kulki jadeitu, koraliki TOHO, Dagger, perły, kryształki Fire Polish, bigle srebrne pr. 925.

Hej! Wahałyśmy się, kiedy dodać posta z tymi kolczykami - dziś, czy jutro - i jak widać ostatecznie stanęło na dzisiejszym wieczorze. Tak bardzo nas zainspirowały kolczyki "Boho Carmel", że sobie nie wyobrażałyśmy, żeby nie wykonać tego samego wzoru, tylko w innej tonacji i tego samego dnia, co ukazały się brązowe, już wieczorem szukałyśmy materiałów do wykonania kobaltowych. Efekty możecie podziwiać poniżej ;-) Są ciut dłuższe od pierwotnej wersji.


 


Jeszcze musimy się podzielić z Wami wspaniałą wiadomością! :) Nasze kolczyki, właśnie "Carmel Boho" ozdobiły sesję okładkową autorstwa wspaniałej Dominiki Jarczyńskiej magazynu Catwalk Magazine.
Dziękujemy całej ekipie! :*0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP