277 Krystaliczne cudeńko.

Beading: kryształy Swarovskiego, perły, koralik TOHO, kryształki Fire Polish, wstążka.
 
Spod przebiśniegów wyłania się dzisiaj opaska ślubna, która została w całości wypleciona z niemalże tysiąca maleńkich koralików. Pomysł na jej zrobienie zrodził się podczas przeglądania ślubnych zdjęć w ferie. W sumie, od dawna miałyśmy ochotę coś popełnić ślubnego, ale nie sutaszowego. Chciałyśmy bardzo się nauczyć beadingu, ponieważ od pewnego czasu podziwiamy prace twórczyń, które tworzą w tej technice, i chciałyśmy spróbować swoich sił w tym. Na sam koniec naszego monologu powiemy, że czeka ją w przyszłym tygodniu sesja zdjęciowa! :) Więc niedługo zobaczycie, jak będzie pozować i idealnie się układać na głowie.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy dodany komentarz ;-) Uwielbiamy je czytać, bo każdy komentarz dodaje nam energii do dalszej pracy nad stroną. Życzymy wszystkim wspaniałego dnia! ;* Buźka!
* * *
Jeśli miałbyś(-abyś) jakieś sugestie dotyczące zmian na blogu, to śmiało pisz! :)

 

Polecane przez Zankyou

Gorąco polecamy

PRAWA AUTORSKIE

Wykorzystywanie i/lub kopiowanie projektów, zdjęć i/lub tekstów bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 14 lutego 1994 r. (Dz. U. z 1994 r. Nr 24 Poz. 83 z późn. zm.).

Prosimy o uszanowanie i nie kopiowanie. Dziękujemy.

Obserwatorzy

- - WOŚP 2016 - -

- - WOŚP 2015 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP

- - WOŚP 2014 - -

Poczytaj o akcji Biżuteryjki dla WOŚP